Aubameyang może trafić do Interu w przypadku odejścia Lautaro Martíneza

Aubameyang może trafić do Interu w przypadku odejścia Lautaro Martíneza fot. Racing Club
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Gazzetta dello Sport I Fcinter1908.it

„La Gazzetta dello Sport” podaje, że Pierre-Emerick Aubameyang jest obecnie głównym kandydatem do przenosin do Interu w przypadku odejścia Lautaro Martíneza.

W kierunku argentyńskiego napastnika od dawna spogląda Barcelona. „Duma Katalonii” nie jest jednak jedynym klubem zainteresowanym 22-latkiem. W tej grupie są jeszcze zespoły z Premier League oraz Real Madryt, który może sprawić psikusa największemu rywalowi. Letni transfer Martíneza jest bardzo prawdopodobny. Przypomnijmy, że zgodnie z zapisem w jego kontrakcie w pierwszych 15 dniach lipca będzie on dostępny za 111 milionów euro.

Władze Interu chcą zatrzymać Argentyńczyka, ale jednocześnie biorą pod uwagę jego odejście. Stąd zainteresowanie Aubameyangiem, który zajmuje pierwsze miejsce na ich liście.

Kontrakt Gabończyka z Arsenalem wygasa 30 czerwca 2021 roku. 30-latek do tej pory nie doszedł do porozumienia z „Kanonierami” w sprawie przedłużenia współpracy i bardzo możliwe, że do tego nie dojdzie. W takim przypadku jego letni transfer może być stosunkowo łatwy do zrealizowania.

Aubameyang rozegrał w tym sezonie 27 spotkań w barwach Arsenalu. Zdobył 16 bramek, do których dorzucił asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy