Real Madryt gotowy aktywować klauzulę wykupu w kontrakcie Lautaro Martíneza

Real Madryt gotowy aktywować klauzulę wykupu w kontrakcie Lautaro Martíneza
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TyC Sports

Jak podaje TyC Sports, Real Madryt bardzo poważnie myśli o pozyskaniu Lautaro Martíneza.

Do tej pory napastnika Interu łączono głównie z Barceloną, a pojawiały się również informacje na temat zainteresowania jego osobą ze strony m.in. Chelsea oraz Manchesteru United. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami argentyńskich dziennikarzy na zakontraktowaniu 22-latka bardzo zależy również Realowi.

Jak czytamy, „Królewscy” są gotowi aktywować latem klauzulę widniejącą w kontrakcie atakującego z Interem. Do tego już teraz oferują mu bardzo atrakcyjne warunki indywidualne. Zdaniem TyC Sports piłkarzowi może być trudne je odrzucić.

Jeśli chodzi o wspomnianą klauzulę, opiewa ona na 111 milionów euro i będzie ważna przez 15 pierwszych dni lipca.

Powyższe źródło podkreśla, że w tym momencie sprawa transferu nie jest jeszcze przesądzona i o ostatecznym kierunku przeprowadzki zadecyduje sam zawodnik. W międzyczasie Inter zapewne będzie próbował podpisać z nim nową umowę. Pojawienie się w grze Realu sporo jednak zmienia.

Bilans 22-letniego Argentyńczyka z tego sezonu to 28 występów, 16 bramek i cztery asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy