Aurelio De Laurentiis o Victorze Osimhenie: Jeśli pojawi się oferta korzystna dla Napoli, rozważymy ją

Aurelio De Laurentiis o Victorze Osimhenie: Jeśli pojawi się oferta korzystna dla Napoli, rozważymy ją fot. sbonsi / Shutterstock.com
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: SSC Napoli

Właściciel SSC Napoli, Aurelio De Laurentiis, podczas prezentacji nowego trenera, Rudiego Garcii, został zapytany o ewentualny transfer Victora Osimhena.

- Przez pewien czas mówiłem, że Osimhen koniecznie musi zostać. Jednak jeśli pojawi się oferta, której nie będzie można odrzucić z uwagi na dobro klubu, rozważymy ją, co jest zupełnie naturalne – powiedział 74-latek.

- Rozmawialiśmy już z Osimhenem jeszcze przed świętowaniem Scudetto, więc mamy już podstawowe porozumienie w sprawie przedłużenia jego kontraktu o dwa lata – dodał.

Ujawnił również plany Napoli na letnią przerwę w rozgrywkach.

- Od wielu lat jestem przekonany, że trening przedsezonowy to podstawa. Odmówiliśmy gry z Barceloną o Trofeum Gampera, nie zgodziliśmy się też na sparing z Manchesterem United, ponieważ chcemy pozostać razem i sprowadzić zagraniczne drużyny do Castel di Sangro, więc unikamy zbyt wielu dalekich podróży.

Aktualny kontrakt Victora Osimhena obowiązuje do końca czerwca 2025 roku.

Do Napoli dołączył z Lille za 75 milionów euro we wrześniu 2020 roku.

W obecnym sezonie z 26 strzelonymi golami został najlepszym strzelcem Serie A.

Nigeryjski napastnik jest łączony z takimi klubami, jak Manchester United, Real Madryt, Paris Saint-Germain, Chelsea, czy Bayern Monachium.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy