Bahoken skazany za przemoc domową i wykroczenia drogowe

Bahoken skazany za przemoc domową i wykroczenia drogowe
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: L'Equipe

Występujący w Angers Stéphane Bahoken został skazany na cztery miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu za przemoc domową oraz na kolejne trzy miesiące w zawieszeniu za wykroczenia drogowe.

28-latek, jakiś czas temu został oskarżony o stosowanie przemocy wobec swojej byłej partnerki. Incydenty miały mieć miejsce w okolicach porodu dziecka. W środę odbyła się w tej sprawie rozprawa, na której zapadł wyrok skazujący.

Napastnik został uznany za winnego zarzucanego mu czynu. Sąd skazał go na cztery miesiące więzienia w zawieszeniu i zobowiązał do uiszczenia grzywny w wysokości 2000 euro.

Ponadto zajęto się też drugą sprawą, w której uczestniczył Bahoken. Mowa o incydencie drogowym. Ten miał miejsce w sierpniu. Za ten występek piłkarz otrzymał kolejne trzy miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Do tego ma też wpłacić grzywnę w wysokości 6875 euro. Zabrano mu również na najbliższe trzy miesiące prawo jazdy.

Bahoken w obu przypadkach przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze.

Napastnik występuje obecnie w Angers. W tym sezonie zdołał rozegrać sześć meczów. Jego dorobek to dwie bramki i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy