Bahoken skazany za przemoc domową i wykroczenia drogowe

Bahoken skazany za przemoc domową i wykroczenia drogowe
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: L'Equipe

Występujący w Angers Stéphane Bahoken został skazany na cztery miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu za przemoc domową oraz na kolejne trzy miesiące w zawieszeniu za wykroczenia drogowe.

28-latek, jakiś czas temu został oskarżony o stosowanie przemocy wobec swojej byłej partnerki. Incydenty miały mieć miejsce w okolicach porodu dziecka. W środę odbyła się w tej sprawie rozprawa, na której zapadł wyrok skazujący.

Napastnik został uznany za winnego zarzucanego mu czynu. Sąd skazał go na cztery miesiące więzienia w zawieszeniu i zobowiązał do uiszczenia grzywny w wysokości 2000 euro.

Ponadto zajęto się też drugą sprawą, w której uczestniczył Bahoken. Mowa o incydencie drogowym. Ten miał miejsce w sierpniu. Za ten występek piłkarz otrzymał kolejne trzy miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Do tego ma też wpłacić grzywnę w wysokości 6875 euro. Zabrano mu również na najbliższe trzy miesiące prawo jazdy.

Bahoken w obu przypadkach przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze.

Napastnik występuje obecnie w Angers. W tym sezonie zdołał rozegrać sześć meczów. Jego dorobek to dwie bramki i jedna asysta.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy