Bakayoko zaproponowany dwóm klubom

Bakayoko zaproponowany dwóm klubom fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footmercato.net

Tiemoué Bakayoko po zakończeniu sezonu wróci do Chelsea z wypożyczenia do Napoli, ale nie jest powiedziane, że zostanie w Londynie na kolejne rozgrywki.

26-letni defensywny pomocnik rozegrał w tym sezonie 36 meczów w koszulce Napoli, notując w nich jedno trafienie i dwie asysty. Jak poinformował kilka dni temu Nicolò Schira, „Azzurri” nie mają jednak w planach podjęcia rozmów z londyńczykami w sprawie wykupienia zawodnika.

Kontrakt Bakayoko z Chelsea jest ważny tylko do 30 czerwca 2022. Nie można wykluczyć, że pomocnik go wypełni, ale bardzo prawdopodobne jest również to, iż wcześniej opuści Stamford Bridge.

Jak donosi portal Footmercato.net, przedstawiciele Bakoyoko zaproponowali go już dwóm francuskim klubom: Paris Saint-Germain oraz Olympique’owi Lyon. Na razie nie wiadomo, czy któryś z nich zdecyduje się powalczyć o podpis 26-latka. Z przenosinami do PSG łączono go już w przeszłości.

Bakayoko jest graczem Chelsea od 2017 roku. Od tamtej pory zaliczył on wypożyczenia do Milanu, AS Monaco oraz Napoli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy