Balotelli wciąż rozchwytywany. Otrzymał nową propozycję z Turcji

Balotelli wciąż rozchwytywany. Otrzymał nową propozycję z Turcji fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Mario Balotelli znalazł się w kręgu zainteresowań Beşiktaşu - poinformował Nicolò Schira.

Brescia Calcio nie wiąże już od pewnego czasu przyszłości z doświadczonym napastnikiem i szuka dla siebie najbardziej korzystnego sposobu na rozwiązanie współpracy z byłym reprezentantem Włoch.

Ten nie zamierza jednak iść spadkowiczowi Serie A na żadne specjalne ustępstwa po tym, jak został kompletnie odsunięty od pierwszej drużyny przed wznowieniem rozgrywek, które wcześniej zostały przerwane przez koronawirusa.

Niemniej jednak sam blisko 30-letni zawodnik nie może narzekać w dalszym ciągu na brak zainteresowania swoją osobą ze strony różnych klubów. Do tej pory mogliśmy spotkać się z mediach z informacjami sugerującymi, że Mario Balotelli znajduje się na celowniku między innymi CFR Cluj, trzecioligowego Como 1907, Galatasaray czy Vasco da Gama. Teraz do tego grona dołączył także Beşiktaş.

Nicolò Schira przekonuje, że przedstawiciele stambulskiego zespołu nawiązali kontakt z Mino Raiolą i są gotowi zaoferować jego klientowi zarobki sięgające 2,5 miliona euro na sezon z atrakcyjnym bonusami.

„Czarne Orły” są optymistycznie nastawione do prowadzonych rozmów w sprawie pozyskania środkowego napastnika, który miałby w drużynie załatać dziurę po odejściu Buraka Yilmaza do Lille.

Balotelli strzelił pięć goli w 19 rozegranych meczach w zakończonym już sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy