Balotelli znowu w Premier League?!

Balotelli znowu w Premier League?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Mirror | L’Équipe

West Ham United obecnie zmaga się z ogromnym deficytem w ataku. Rozwiązaniem może być angaż Mario Balotellego, który pozostaje bez klubu.

„Młoty” w bieżącym oknie transferowym zakończyli współpracę z aż trzema napastnikami. Na zasadzie transferu definitywnego angielski klub opuścili Lucas Pérez i Marko Arnautović. Natomiast Andy’emu Carrollowi nie zaoferowano nowego kontraktu.

Dlatego też londyńczycy rozglądają się za wzmocnieniami formacji ofensywnej, a po nieudanej próbie zakontraktowania Maxiego Gómeza (Urugwajczyk miał ostatecznie wybrać ofertę Valencii), dyrekcja klubu zastanawia się nad zakontraktowaniem Mario Balotellego.

Jak bowiem informuje „The Mirror”, West Ham United jest jednym z klubów, którego usługi swojego klienta zaproponował Mino Raiola. Należy wiedzieć również, że charakterny zawodnik nie pozostanie w Olympique’u Marsylia, co zostało już potwierdzone przez prezesa tej ekipy.

Inną opcją jest Callum Wilson. Pozyskanie Anglika będzie jednak o tyle trudne, że mając na uwadze zainteresowanie wielu klubów, szefostwo Bournemouth zaoferowało swojemu piłkarzowi nowy lukratywny kontrakt. Powyższe źródło przekonuje, że strony są już o krok od porozumienia, a oficjalny komunikat w tej sprawie ma ujrzeć światło dzienne w przyszłym tygodniu.

Reasumując: „Młoty” ostatecznie mogą zdecydować się na angaż byłego napastnika Manchesteru City, który ma do zaoferowania ogromne doświadczenie i co najważniejsze, nie trzeba za niego płacić ani grosza.

W drugiej części ubiegłego sezonu, gdy blisko 29-letni Włoch grał w OM, w 15 meczach strzelił osiem goli. Wcześniej reprezentował barwy takich klubów jak Milan czy Liverpool. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy