Bartosz Kapustka zdradził reakcję piłkarzy Leicester City na mecz z Legią Warszawa

Bartosz Kapustka zdradził reakcję piłkarzy Leicester City na mecz z Legią Warszawa fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kanał Sportowy

Bartosz Kapustka wypowiedział się w Kanale Sportowym na temat zwycięstwa 1-0 Legii Warszawa w meczu przeciwko Leicester City.

Czwartek był dniem, w którym rozgrywano mecze w ramach Ligi Europy. W jednym ze spotkań, do którego doszło w Warszawie, miejscowa Legia mierzyła się z Leicester City.

Choć zdecydowanym faworytem byli Anglicy, to lepsi okazali się mistrzowie Polski, którzy pokonali rywala rezultatem 1-0. Gola na wagę triumfu zdobył w pierwszej połowie Mahir Emreli.

Po spotkaniu wypowiedział się były zawodnik „Lisów”, a obecnie występujący w drużynie „Wojskowych” Bartosz Kapustka.

- Rozmawiałem z zawodnikami Leicester i widać było po nich, że są smutni. Mieli spuszczone głowy i nie jest wcale tak, że ten wynik po nich spływa. Oni przecież zdają sobie sprawę z sytuacji w tabeli, która wygląda dla nich kiepsko. Wszyscy mówili, że Legia była świetnie przygotowana - stwierdził w Kanale Sportowym.

- Pewnie nikogo nie zaskoczę, ale każdy mówił o atmosferze. Byli pod ogromnym wrażeniem tego, jak fani dopingowali Legię. Do tego docenili też samą drużynę. Każdy mówił, że w tej ekipie jest jakość. Nie spodziewali się łatwego meczu, ale też nie sądzili, że będzie tak trudno - zakończył.

Bartosz Kapustka obecnie dochodzi do siebie po kontuzji, której doznał w starciu eliminacji Ligi Mistrzów przeciwko Florze Tallinn.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy