Basha opuści Wisłę Kraków?!

Basha opuści Wisłę Kraków?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Zdaniem "Przeglądu Sportowego" Vullnet Basha znalazł się na celowniku Panathinaikosu Ateny.

29-latek, który trafił pod Wawel latem 2017 roku, jest jednym z filarów Wisły Kraków w środku pola. W rundzie wiosennej tego sezonu Albańczyk wystąpił we wszystkich meczach i spisywał się bardzo dobrze.

Świetna postawa Bashy doprowadziła do tego, że zainteresowały się nim inne kluby. Media donoszą, że znalazł się on na radarze Panathinaikos Ateny.

Za PAO przemawia niewątpliwie historia, jednak patrząc na formę z ostatnich lat, klub z Aten nie stanowi szczególnie atrakcyjnego kierunku. W momencie zawieszenia rozgrywek greckiej ligi zajmował czwartą lokatę, jednak z aż siedmioma punktami straty do trzeciego AEK-u.

Basha z tej możliwości raczej nie skorzysta. Tym bardziej że wielokrotnie podkreślał, iż w Krakowie czuje się bardzo dobrze. Tutaj ma też rodzinę, a w młodzieżowych zespołach Wisły występuje jego kilkuletni syn.

Defensywny pomocnik rozegrał dla ekipy z Krakowa łącznie 67 meczów. W tym czasie zdobył cztery gole i zanotował taką samą liczbę asyst.

Jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Ponadto zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie” Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy