Bayern: Coman odrzucił pierwszą ofertę kontraktową

Bayern: Coman odrzucił pierwszą ofertę kontraktową fot. Bundesliga
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kicker

Bayern złożył Kingsleyowi Comanowi propozycję nowego kontraktu, ale została ona odrzucona - pisze „Kicker”.

Coman rozegrał w tym sezonie 27 meczów w koszulce monachijskiego klubu i zanotował w nich sześć trafień oraz 13 asyst. Władze Bayernu chcą przedłużyć jego wygasający 30 czerwca 2023 roku kontrakt i złożyły już Francuzowi pierwszą propozycję, proponując umowę o trzy lata dłuższą. Zdaniem „Kickera” Coman jej nie przyjął.

W zeszłym roku pojawiły się informacje na temat zainteresowania 24-letnim skrzydłowym ze strony obu klubów z Manchesteru - City i United. Sam piłkarz w jednej z rozmów nie wykluczył z kolei kategorycznie transferu. Już po tym Karl-Heinz Rummenigge przyznał jednak, że nie jest on na sprzedaż.

Tematu konkretnego transferu obecnie nie ma. Sprawa przedłużenia kontraktu, przynajmniej na razie, nie jest też aż taka pilna. Bayern chce jednak uniknąć sytuacji podobnej do tej z Davidem Alabą, który latem odejdzie z klubu na zasadzie wolnego transferu, i będzie dążył do wyjaśnienia sprawy z Comanem z pewnym wyprzedzeniem.

Odrzucenie pierwszej oferty oczywiście jeszcze niczego nie przesądza. Rozmowy zostały wstrzymane, lecz można przypuszczać, że obie strony do nich wrócą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy