Bayern: Javi Martínez myśli o zmianie barw klubowych

Bayern: Javi Martínez myśli o zmianie barw klubowych fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport1.de

Javi Martínez nie jest zadowolony ze swojej dotychczasowej roli odgrywanej w zespole i nosi się z zamiarem zmiany pracodawcy już w trakcie zimowego okienka transferowego.

Były reprezentant Hiszpanii dołączył do Thomasa Müllera i także zaczął się poważnie zastanawiać nad przedwczesnym zakończeniem współpracy z Bayernem Monachium.

Defensywny pomocnik, mogący także występować na środku obrony, nie należy do zawodników pierwszego wyboru u Niko Kovača już od dłuższego czasu, ale mimo to nie zdecydował się latem na opuszczenie klubu, mimo że szeregi „Bawarczyków” zasiliło dwóch defensywie usposobionych piłkarzy.

Teraz dziennikarze Sport1.de uważają, że 31-latek jest głęboko rozczarowany swoją sytuacją i podejmie próbę rozstania z aktualnym mistrzem Niemiec w trakcie zimowego okienka transferowego, o ile nie zacznie częściej pojawiać się na placu gry.

Javi Martínez pojawił się pięciokrotnie na boisku w trwającym sezonie w koszulce Bayernu Monachium. Za każdym razem wchodził na niej z ławki rezerwowych.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy