Bayern: Javi Martínez myśli o zmianie barw klubowych

Bayern: Javi Martínez myśli o zmianie barw klubowych fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport1.de

Javi Martínez nie jest zadowolony ze swojej dotychczasowej roli odgrywanej w zespole i nosi się z zamiarem zmiany pracodawcy już w trakcie zimowego okienka transferowego.

Były reprezentant Hiszpanii dołączył do Thomasa Müllera i także zaczął się poważnie zastanawiać nad przedwczesnym zakończeniem współpracy z Bayernem Monachium.

Defensywny pomocnik, mogący także występować na środku obrony, nie należy do zawodników pierwszego wyboru u Niko Kovača już od dłuższego czasu, ale mimo to nie zdecydował się latem na opuszczenie klubu, mimo że szeregi „Bawarczyków” zasiliło dwóch defensywie usposobionych piłkarzy.

Teraz dziennikarze Sport1.de uważają, że 31-latek jest głęboko rozczarowany swoją sytuacją i podejmie próbę rozstania z aktualnym mistrzem Niemiec w trakcie zimowego okienka transferowego, o ile nie zacznie częściej pojawiać się na placu gry.

Javi Martínez pojawił się pięciokrotnie na boisku w trwającym sezonie w koszulce Bayernu Monachium. Za każdym razem wchodził na niej z ławki rezerwowych.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów Silvio Berlusconi ma chrapkę na Polaka. Kamil Pestka może trafić do Monzy Silvio Berlusconi ma chrapkę na Polaka. Kamil Pestka może trafić do Monzy Kuszczak potwierdził zakończenie kariery. Teraz buduje domy Kuszczak potwierdził zakończenie kariery. Teraz buduje domy Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu Bundesliga: Sześciu piłkarzy Borussii Dortmund naruszyło zasady sanitarne?! Może ich czekać 14-dniowa kwarantanna Bundesliga: Sześciu piłkarzy Borussii Dortmund naruszyło zasady sanitarne?! Może ich czekać 14-dniowa kwarantanna FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy