Bayern Monachium: Legenda klubu krytykuje Kimmicha. „On jest Gretą Thunberg wśród niemieckich piłkarzy”

Bayern Monachium: Legenda klubu krytykuje Kimmicha. „On jest Gretą Thunberg wśród niemieckich piłkarzy” fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport 1

Mehmet Scholl wypowiedział się w krytyczny sposób na temat zachowania Joshuy Kimmicha.

Reprezentant Niemiec nie boi zabierać publicznie głosu w wielu sprawach związanych z zespołem „Bawarczyków” i w ten sposób kreuje się na jednego z liderów całej drużyny.

Sposób postępowania młodszego kolegi nie przypadł do gustu Mehmetowi Schollowi, który uważa, że 25-latek powinien zmienić swoje nastawienie do różnych spraw wpływających na zespół z Allianz Areny.

- Pamiętam te wszystkie wypowiedzi i wywiady Joshuy Kimmicha i dla mnie to jest zdecydowanie za dużo. On jest Gretą Thunberg wśród niemieckich piłkarzy. Uważam, że nie jest jeszcze wystarczająco dojrzały. Dostrzegam u niego przekonanie, że musi mieć na wszystko wpływ i wszędzie wtykać swoje palce. Ja tego nie rozumiem. Widać, że władze zespołu z Monachium chcą zrobić z niego lidera. Przed nim jednak jeszcze długa droga do tego, aby zostać Bastianem Schweinsteigerem - powiedział były reprezentant Niemiec, który w latach 1992-2007 bronił barwy Bayernu.

Sam zainteresowany został poproszony o odniesienie się do całej sytuacji i zgodnie z sugestiami 49-latka nie wypowiedział się zbyt obszernie na krytyczne słowa wypowiedziane w jego kierunku.

- Każdy ma swoje zdanie i to jest w porządku - powiedział Kimmich.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy