Bayern Monachium zbija cenę. Nie chcą płacić za niego 65 milionów euro

Bayern Monachium zbija cenę. Nie chcą płacić za niego 65 milionów euro fot. mihirjoshi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Bayern Monachium chce w zimie pozyskać napastnika, a tu na celowniku jest João Palhinha. Mistrzowie Niemiec mają jednak nadzieję, że uda im się zbić kwotę, jaką oczekuje za pomocnika Fulham - donosi „Bild”.

Bayern Monachium do ostatnich chwil letniego okna walczył o pozyskanie João Palhinhy. Ostatecznie jednak Portugalczyk musiał przełknąć gorzką pigułkę, bo na finiszu transakcja nie doszła do skutku.

Wrócił on zatem do Premier League, by parafować nowy kontrakt z Fulham. Ten formalnie jest ważny do 30 czerwca 2028 roku i dodatkowo zawiera opcję przedłużenia.

Wydaje się jednak, że Palhinha go nie wypełni. Mistrzowie Niemiec bowiem dalej mają chrapkę na defensywnego pomocnika.

W tym momencie jednak problemem wydaje się cena 28-latka. Według doniesień „Bilda” Anglicy oczekują za niego 65 milionów euro.

Tyle natomiast nie chce zapłacić Bayern Monachium. Klub z Bawarii jest zdania, że Portugalczyk jest w tym momencie wart znacznie mniej. Niemcy twierdzą, że Palhinha nieco obniżył loty.

Fulham na ten moment wydaje się nieugięte, co może wykoleić transfer. Tym bardziej że w tej chwili priorytetami są środkowy defensor oraz prawy obrońca.

Szczególnie pierwsza z tych pozycji wymaga świeżej krwi, bo w ostatnich tygodniach Thomas Tuchel miał spory problem z odpowiednim zestawieniem defensywy.

João Palhinha trafił do Premier League ze Sportingu latem 2022 roku za 21 milionów euro.

Obecny sezon w jego wykonaniu to 19 spotkań, w których strzelił dwie bramki, a do tego miał też jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy