Bayern wykorzysta nadarzającą się okazję? Klub włącza się do walki o Eriksena!

Bayern wykorzysta nadarzającą się okazję? Klub włącza się do walki o Eriksena! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport1.de

Bayern Monachium zamierza powalczyć o zakontraktowanie Christiana Eriksena - informuje Sport1.de.

Wspomniane źródło przekonuje, że wysłannicy „Bawarczyków” skontaktowali się już jakiś czas temu z przedstawicielami piłkarza w cele wybadania ewentualnego zainteresowania reprezentanta Danii możliwością gry w szeregach aktualnego mistrza Niemiec.

27-letni zawodnik miał wyrazić gotowość do rozważenia ewentualnej przyszłej oferty ekipy z Niemiec i ta planuje mu taką przedstawić w przypadku podjęcia przez Thomasa Müllera ostatecznej decyzji o opuszczeniu Bayernu, ponieważ ten nie jest obecnie zadowolony ze swojej pozycji w klubie.

Ekipę z Allianz Areny może czekać jednak bardzo trudne zadanie, ponieważ chęć do pozyskania Eriksena na zasadzie wolnego transferu wyraziły już takie kluby jak Real Madryt, Manchester United oraz Juventus.

Dwa pierwsze są ponoć gotowe stoczyć walkę o jego względu już zimą, co naturalnie mogłoby ucieszyć Tottenham, który za parę miesięcy będzie miał ostatnią szansę do tego, aby coś zarobić na odejściu piłkarza, który na dzień dzisiejszy nie wyraża chęci do przedłużenia wygasającej umowy z „Kogutami”.

Duńczyk wystąpił w jedenastu spotkaniach londyńskiego klubu w trwającym sezonie i zdobył w nich jednego gola oraz zanotował tyle samo asyst.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy