Benatia wróci do Serie A?!

Benatia wróci do Serie A?! fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Mehdi Benatia może trafić do Parmy, o czym informuje Gianluca Di Marzio. W ostatnich godzinach pojawiły się jednak pewne przeszkody w tej sprawie.

Środkowy obrońca od stycznia 2019 roku reprezentuje barwy Al-Duhail. Od dłuższego czasu myśli jednak o tym, by wrócić na Stary Kontynent.

W ostatnich tygodniach mówiło się o nim w kontekście Genoi. Do transferu jednak ostatecznie nie doszło, ale na horyzoncie pojawiła się inna alternatywa.

Tak przynajmniej twierdzi Gianluca Di Marzio, którego zdaniem o usługi Marokańczyka poważnie zabiega Parma. Negocjacje ze wspomnianym klubem są toczone od kilku dni.

Wydawało się, że wszystko zmierza ku porozumieniu. Dziś jednak na drodze pojawiły się pewne przeszkody. Obecny klub Benatii doszedł bowiem do wniosku, że może on się przydać trenerowi przy okazji rozpoczynających się na początku lutego Klubowych Mistrzostw Świata. Na ostateczną decyzję trzeba będzie zatem nieco zaczekać.

Jeśli 33-latek trafi do Parmy, będzie to jego powrót na boiska ligi włoskiej. W przeszłości miał bowiem okazję reprezentować barwy AS Romy, Juventusu i Udinese Calcio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy