Benatia wróci do Serie A?!

Benatia wróci do Serie A?! fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Mehdi Benatia może trafić do Parmy, o czym informuje Gianluca Di Marzio. W ostatnich godzinach pojawiły się jednak pewne przeszkody w tej sprawie.

Środkowy obrońca od stycznia 2019 roku reprezentuje barwy Al-Duhail. Od dłuższego czasu myśli jednak o tym, by wrócić na Stary Kontynent.

W ostatnich tygodniach mówiło się o nim w kontekście Genoi. Do transferu jednak ostatecznie nie doszło, ale na horyzoncie pojawiła się inna alternatywa.

Tak przynajmniej twierdzi Gianluca Di Marzio, którego zdaniem o usługi Marokańczyka poważnie zabiega Parma. Negocjacje ze wspomnianym klubem są toczone od kilku dni.

Wydawało się, że wszystko zmierza ku porozumieniu. Dziś jednak na drodze pojawiły się pewne przeszkody. Obecny klub Benatii doszedł bowiem do wniosku, że może on się przydać trenerowi przy okazji rozpoczynających się na początku lutego Klubowych Mistrzostw Świata. Na ostateczną decyzję trzeba będzie zatem nieco zaczekać.

Jeśli 33-latek trafi do Parmy, będzie to jego powrót na boiska ligi włoskiej. W przeszłości miał bowiem okazję reprezentować barwy AS Romy, Juventusu i Udinese Calcio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy