Benatia wróci do Serie A?!

Benatia wróci do Serie A?! fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Mehdi Benatia może trafić do Parmy, o czym informuje Gianluca Di Marzio. W ostatnich godzinach pojawiły się jednak pewne przeszkody w tej sprawie.

Środkowy obrońca od stycznia 2019 roku reprezentuje barwy Al-Duhail. Od dłuższego czasu myśli jednak o tym, by wrócić na Stary Kontynent.

W ostatnich tygodniach mówiło się o nim w kontekście Genoi. Do transferu jednak ostatecznie nie doszło, ale na horyzoncie pojawiła się inna alternatywa.

Tak przynajmniej twierdzi Gianluca Di Marzio, którego zdaniem o usługi Marokańczyka poważnie zabiega Parma. Negocjacje ze wspomnianym klubem są toczone od kilku dni.

Wydawało się, że wszystko zmierza ku porozumieniu. Dziś jednak na drodze pojawiły się pewne przeszkody. Obecny klub Benatii doszedł bowiem do wniosku, że może on się przydać trenerowi przy okazji rozpoczynających się na początku lutego Klubowych Mistrzostw Świata. Na ostateczną decyzję trzeba będzie zatem nieco zaczekać.

Jeśli 33-latek trafi do Parmy, będzie to jego powrót na boiska ligi włoskiej. W przeszłości miał bowiem okazję reprezentować barwy AS Romy, Juventusu i Udinese Calcio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy