Benatia wróci do Serie A?!

Benatia wróci do Serie A?! fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Mehdi Benatia może trafić do Parmy, o czym informuje Gianluca Di Marzio. W ostatnich godzinach pojawiły się jednak pewne przeszkody w tej sprawie.

Środkowy obrońca od stycznia 2019 roku reprezentuje barwy Al-Duhail. Od dłuższego czasu myśli jednak o tym, by wrócić na Stary Kontynent.

W ostatnich tygodniach mówiło się o nim w kontekście Genoi. Do transferu jednak ostatecznie nie doszło, ale na horyzoncie pojawiła się inna alternatywa.

Tak przynajmniej twierdzi Gianluca Di Marzio, którego zdaniem o usługi Marokańczyka poważnie zabiega Parma. Negocjacje ze wspomnianym klubem są toczone od kilku dni.

Wydawało się, że wszystko zmierza ku porozumieniu. Dziś jednak na drodze pojawiły się pewne przeszkody. Obecny klub Benatii doszedł bowiem do wniosku, że może on się przydać trenerowi przy okazji rozpoczynających się na początku lutego Klubowych Mistrzostw Świata. Na ostateczną decyzję trzeba będzie zatem nieco zaczekać.

Jeśli 33-latek trafi do Parmy, będzie to jego powrót na boiska ligi włoskiej. W przeszłości miał bowiem okazję reprezentować barwy AS Romy, Juventusu i Udinese Calcio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy