Blanc wyląduje na ławce trenerskiej w LaLidze?!

Blanc wyląduje na ławce trenerskiej w LaLidze?! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

Laurent Blanc znalazł się na krótkiej liście kandydatów przymierzany do objęcia stanowiska szkoleniowca Valencii - przekonuje „L’Équipe”.

Francuz nie narzekał na brak zainteresowania od momentu zakończenia współpracy z Paris Saint-Germain w czerwcu 2016 roku, ale mimo to nie zdecydował się na podjęcie nowego wyzwania w swojej trenerskiej karierze.

Wkrótce może ulec to zmianie, ponieważ dziennikarze „L’Équipe” uważają, że 54-latek znalazł się na krótkiej liście kandydatów mogących objąć stanowisko szkoleniowca Valencii po zakończeniu obecnego sezonu.

Popularne „Nietoperze” zmagają się już od pewnego czasu z poważnym kryzysem, który w ostatnich dniach przyniósł nam zwolnienie trenera i rezygnację dyrektora sportowego.

Przedstawicielom klubu zależy na szybki unormowaniu sytuacji panującej w zespole i dlatego w pierwszej kolejności zamierzają zatrudnić nowego szkoleniowca.

Poza byłym selekcjonerem reprezentacji Francji przymierzani do objęcia posady opiekuna hiszpańskiego klubu są Marco Silva (ostatnio Everton) i Quique Sánchez Flores (ostatnio Watford).

Ze wspomnianej trójki tylko Blanc nie posiada doświadczenia związaneego z prowadzeniem zespołów z Półwyspu Iberyjskiego, ale jest za to najbardziej utytułowany.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy