Bohater Jagiellonii Białystok: Każdy kolejny mecz to dla nas finał

Bohater Jagiellonii Białystok: Każdy kolejny mecz to dla nas finał fot. FotoPyK
Jan Chromik
Jan Chromik
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok wygrała wyjazdowe spotkanie z Zagłębiem Lubin 2:1, a bohaterem drużyny został Kristoffer Hansen, który w tym meczu dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Mecz z Zagłębiem nie należał do najłatwiejszych, co wprost przyznał Adrian Siemieniec, ale i tak udało się Jagiellonii wywieźć z Lubina trzy punkty.

Ogromny wkład miał w to Kristoffer Hansen, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Sprawia to, że Norweg ma już osiem trafień i trzy asysty w barwach „Dumy Podlasia”.

- Po takim spotkaniu z pewnością widać aspekty do poprawy, ale zwyciężyliśmy i to cieszy. Sięgnięcie po trzy punkty jest dla nas niesłychanie ważne. Były trudne momenty, ale ważne, że pokazaliśmy charakter. Są mecze, w których musisz walczyć i pokazać, że jesteś bardziej dojrzałą stroną starcia - stwierdził skrzydłowy.

- Każdy kolejny mecz to dla nas finał. Do każdego z tych spotkań musimy podchodzić w pełni skupieni, stuprocentowo skoncentrowani. Zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas presji wynikającej z sytuacji, w której się znaleźliśmy. Niemniej jesteśmy na szczycie tabeli i mamy o co walczyć. Ostatecznie wspomnianą presję sami na siebie nałożyliśmy. Każdy kolejny mecz to faktycznie nieco większe wyzwanie niż poprzedni, ale myślę, że jesteśmy w stanie temu podołać - zadeklarował Hansen.

- Najważniejsze jest zwycięstwo, z tego cieszę się najbardziej. Oczywiście cieszę się także z dubletu, zdobywanie bramek to zawsze miła sprawa, ale wygrana jest tu najistotniejsza. Co do goli, to rzadko strzelam głową, więc fajnie, że tym razem się udało. Drugie trafienie padło po uderzeniu z miejsca, w którym lubię się poruszać - zakończył Norweg.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy