Bohaterskie zachowanie Łukasza Gryciaka. Uratował dwójkę dzieci z pożaru, oddając im swoją maskę z tlenem

Bohaterskie zachowanie Łukasza Gryciaka. Uratował dwójkę dzieci z pożaru, oddając im swoją maskę z tlenem fot. Dąb Dębno
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Dąb Dębno

Dąb Dębno poinformował o bohaterskim czynie jednego ze swoich piłkarzy - Łukasza Gryciaka.

Klub rywalizujący na co dzień w zachodniopomorskiej IV lidze (piąty szczebel rozgrywek) przekazał wyjątkową wiadomość za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

„W takich dniach jak dzisiaj nie można nie wspomnieć o bohaterskim wyczynie wieloletniego piłkarza Dębu - Łukasza Gryciaka, który pełniąc służbę w straży pożarnej uratował dzisiaj dwójkę dzieci z pożaru mieszkania.

Łukasz oddał swoją maskę z tlenem dzieciom, a następnie przetransportował ich z mieszkania na 4- piętrze na dół. Gryciu ratując dzieci podtruł się dymem i trafił do szpitala. Życzymy Tobie dużo zdrowia!

Jesteś wielki” - można przeczytać.

29-letni Gryciak jest obrońcą. Do tej pory występował on w Pomorzaninie Cychry, Chemiku Police, Santosie Sarbinowo oraz Myśli Dargomyśl. Jego obecna drużyna pół roku temu awansowała do IV ligi. Aktualnie Dąb zajmuje czwarte miejsce w jej tabeli.

Więcej na temat: Polska Łukasz Gryciak Dąb Dębno

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy