Bolt wbija szpilę australijskiemu piłkarzowi

Bolt wbija szpilę australijskiemu piłkarzowi
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sports

Usain Bolt wyznał, że nie narzeka na brak ofert.

Jamajczyk zakończył swoją przygodę z Central Coast Mariners po tym jak nie zdołał dojść do porozumienia z władzami klubu w kwestii warunków umowy. Na razie pozostaje bez klubu, lecz przyznaje, iż nie zamierza rezygnować z realizacji swojego marzenia o zostaniu piłkarzem. Aktualnie przygląda się ofertom, chcąc wybrać tę najlepszą.

- Gra w piłkę to coś, czego chcę, to moje marzenie. Nie chodzi tu o pieniądze - przyznaje w wywiadzie dla „Sky Sports”.

- Gdzie zagram? Sprawa jest w toku, wciąż otrzymujemy oferty. Chcemy po prostu zobaczyć, kto podchodzi do tematu poważnie, a kto nie. Propozycje przysyłane są zewsząd. Nie rozmawiałem o nich jeszcze z moim agentem, ale naprawdę zgłaszają się kluby z całego świata.

Niegdyś występujący w Wolverhampton czy Millwall, a obecnie w Perth Glory, Andy Keogh, stwierdził w jednym z wywiadów, że nie jest przekonany do Bolta i jego umiejętności, dodając, że przyjęte przez Jamajczyka piłki odbijają się jak od trampoliny. Były lekkoatleta przyznaje jednak, że woli słuchać opinii zawodników z wyższej półki.

- Ludzie będą mówili co chcą, przyzwyczaiłem się. Jestem pewien, że gdy on sam zaczynał grać, nie był na tym poziomie co teraz. Nie biorę tego do siebie. Spotkałem Patricka Vieirę, rozmawiałem też z Paulem Pogbą i Raheemem Sterlingiem, oni cieszą się, że się staram, wspierają mnie. Nie przejmuję się zatem wypowiedziami zwykłych zawodników, ponieważ ci z najwyższego poziomu wiedzą, iż gra w piłkę to moje marzenie i wiedzą, że chcę to robić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy