Boniek: Chcę zadać Brzęczkowi kilka pytań

Boniek: Chcę zadać Brzęczkowi kilka pytań fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: PAP

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, zabrał głos w kwestii przyszłości Jerzego Brzęczka.

W środowy wieczór reprezentacji Polski mierzyła się u siebie z Holandią w ramach ostatniej kolejki Ligi Narodów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości w stosunku 1-2.

Podopieczni Jerzego Brzęczka zajęli w swojej grupie trzecie miejsce. Gorsza okazała się wyłącznie Bośnia i Hercegowina. Teraz do sprawy postanowił odnieść się prezes związku, Zbigniew Boniek.

- Trener ma w tej chwili ważny kontrakt, ale ciężko odpowiedzieć na pytanie, czy mu ufam. Spotkam się z nim i porozmawiamy. Deklaracje, że selekcjoner ma zaufanie, to jest już mówienie o tym, że są jakieś wątpliwości. Chcę się z nim spotkać w przyszłym tygodniu, zadać kilka pytań i mieć kilka odpowiedzi - przyznał Polskiej Agencji Prasowej.

- Mam pewne wątpliwości w kilku sprawach, ale one nie polegają na tym, że trzeba się kłócić, lecz spokojnie porozmawiać. Spotkamy się sami. I tyle - dodaje.

Prezes PZPN-u odniósł się także do plotek mówiących o konflikcie na linii Lewandowski-Brzęczek.

- Ja na ten temat nic nie wiem. Jestem w środku, znam trenera i Roberta. Z jednym i z drugim rozmawiam. Natomiast analiza jakichś zdarzeń, spojrzeń, niedokończonych zdań stworzyła taki klimat, że media ten temat wałkują. Wydaje mi się, że to absolutnie niepotrzebne, bo gdy cokolwiek robi kapitan reprezentacji narodowej, to powinien robić wyłącznie dla dobra kadry - twierdzi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy