Bonucci zrzekł się roli kapitana? Trener wyjaśnia

Bonucci zrzekł się roli kapitana? Trener wyjaśnia fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Vincenzo Montella odpowiedział na pytania dziennikarzy dotyczące Leonardo Bonucciego.

Milan przechodzi przez trudny okres przejściowy i media informowały w ostatnim czasie o niepokojących sygnałach z szatni. Niepewna jest przyszłość trenera Montelli, którego posada po ostatnim remisie z Genoą stała się jeszcze bardziej zagrożona. Odpowiedniej formy nie potrafi zachować także sprowadzony tego lata Leonardo Bonucci, który już kilkukrotnie był obwiniany za niepowodzenia „Rossonerich”.

Włoskie media poinformowały wczoraj, że obrońca nie wytrzymuje napięcia i po tym jak otrzymał czerwoną kartkę w starciu z genueńczykami miał powiadomić kolegów z drużyny, że może oddać opaskę kapitańską. Chciał ją nawet przekazać Riccardo Montolivo, który pełnił rolę kapitana przed przyjściem Bonucciego, lecz pomocnik miał odmówić. Całemu zajściu zaprzecza jednak Montella.

- Wiem, że kiedy sprawy nie idą najlepiej, pewne rzeczy są wyolbrzymiane - stwierdził trener w rozmowie z dziennikarzami.

- Opaska kapitańska? Wiele o tym czytałem, prawie wszystko. Bonucci nigdy nie powiedział, że chce oddać opaską kapitańską, te informacje mają po prostu na celu zakłócać nasz spokój.

Montella wypowiedział się również na temat swojej przyszłości.

- Potencjalni następcy? Szczerze mówiąc, nie przejmuję się tym, co wypisuje się o innych trenerach, to normalne dla mediów. W tej chwili to ja jestem tutaj. Czuję, że drużyna jest gotowa, by odpalić. Jesteśmy w nie najlepszym momencie pod względem wyników i miejsca w tabeli, ale nie pod względem gry. Nie widzę, by któraś z innych drużyn grała lepiej od nas. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy