Bonucci zrzekł się roli kapitana? Trener wyjaśnia

Bonucci zrzekł się roli kapitana? Trener wyjaśnia fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Vincenzo Montella odpowiedział na pytania dziennikarzy dotyczące Leonardo Bonucciego.

Milan przechodzi przez trudny okres przejściowy i media informowały w ostatnim czasie o niepokojących sygnałach z szatni. Niepewna jest przyszłość trenera Montelli, którego posada po ostatnim remisie z Genoą stała się jeszcze bardziej zagrożona. Odpowiedniej formy nie potrafi zachować także sprowadzony tego lata Leonardo Bonucci, który już kilkukrotnie był obwiniany za niepowodzenia „Rossonerich”.

Włoskie media poinformowały wczoraj, że obrońca nie wytrzymuje napięcia i po tym jak otrzymał czerwoną kartkę w starciu z genueńczykami miał powiadomić kolegów z drużyny, że może oddać opaskę kapitańską. Chciał ją nawet przekazać Riccardo Montolivo, który pełnił rolę kapitana przed przyjściem Bonucciego, lecz pomocnik miał odmówić. Całemu zajściu zaprzecza jednak Montella.

- Wiem, że kiedy sprawy nie idą najlepiej, pewne rzeczy są wyolbrzymiane - stwierdził trener w rozmowie z dziennikarzami.

- Opaska kapitańska? Wiele o tym czytałem, prawie wszystko. Bonucci nigdy nie powiedział, że chce oddać opaską kapitańską, te informacje mają po prostu na celu zakłócać nasz spokój.

Montella wypowiedział się również na temat swojej przyszłości.

- Potencjalni następcy? Szczerze mówiąc, nie przejmuję się tym, co wypisuje się o innych trenerach, to normalne dla mediów. W tej chwili to ja jestem tutaj. Czuję, że drużyna jest gotowa, by odpalić. Jesteśmy w nie najlepszym momencie pod względem wyników i miejsca w tabeli, ale nie pod względem gry. Nie widzę, by któraś z innych drużyn grała lepiej od nas. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy