Borussia Dortmund i Milan zainteresowane Polakiem

Borussia Dortmund i Milan zainteresowane Polakiem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sportske novosti I Germanijak.hr

Niewykluczone, że w najbliższym czasie powiększy się grono polskich napastników w topowych europejskich ligach.

Zgodnie z doniesieniami chorwackich mediów na celownikach kilku klubów w nich rywalizujących znalazł się Łukasz Zwoliński. Wśród nich są podobno Borussia Dortmund oraz Milan. Przedstawiciele tych zespołów oglądali sobotni mecz chorwackiej ekstraklasy pomiędzy HNK Gorica a Dinamem Zagrzeb (0:1). Obserwowali oni głównie piłkarzy gości, ale również Zwolińskiego.

Jak czytamy, na trybunach przy okazji tego spotkania zasiedli również skauci Empoli, Mainz, Parmy oraz Sportingu Gijón.

Zwoliński, który przeniósł się do Goricy kilka miesięcy temu z Pogoni Szczecin, w sobotę nie trafił do siatki, ale początek sezonu jest dla niego niezwykle udany. W siedmiu dotychczasowych meczach ligowych 25-latek strzelił pięć goli.

Drużyna polskiego napastnika, z którą związał się on umową do 30 czerwca 2020 roku, zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli chorwackiej ekstraklasy. Po siedmiu kolejkach ma na koncie 10 punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy