Borussia Dortmund i Milan zainteresowane Polakiem

Borussia Dortmund i Milan zainteresowane Polakiem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sportske novosti I Germanijak.hr

Niewykluczone, że w najbliższym czasie powiększy się grono polskich napastników w topowych europejskich ligach.

Zgodnie z doniesieniami chorwackich mediów na celownikach kilku klubów w nich rywalizujących znalazł się Łukasz Zwoliński. Wśród nich są podobno Borussia Dortmund oraz Milan. Przedstawiciele tych zespołów oglądali sobotni mecz chorwackiej ekstraklasy pomiędzy HNK Gorica a Dinamem Zagrzeb (0:1). Obserwowali oni głównie piłkarzy gości, ale również Zwolińskiego.

Jak czytamy, na trybunach przy okazji tego spotkania zasiedli również skauci Empoli, Mainz, Parmy oraz Sportingu Gijón.

Zwoliński, który przeniósł się do Goricy kilka miesięcy temu z Pogoni Szczecin, w sobotę nie trafił do siatki, ale początek sezonu jest dla niego niezwykle udany. W siedmiu dotychczasowych meczach ligowych 25-latek strzelił pięć goli.

Drużyna polskiego napastnika, z którą związał się on umową do 30 czerwca 2020 roku, zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli chorwackiej ekstraklasy. Po siedmiu kolejkach ma na koncie 10 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy