Borysiuk wróci do Ekstraklasy?!

Borysiuk wróci do Ekstraklasy?! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Janekx89

Jagiellonia Białystok może pozyskać Ariela Borysiuka, o czym poinformował Janekx89.

Po sromotnej porażce w Krakowie z tamtejszą Wisłą działacze ekipy z Białegostoku zdali sobie sprawę, że zespół prowadzony przez Iwajło Petewa potrzebuje wzmocnień. Jednym z takowych miałby być Ariel Borysiuk.

Były zawodnik między innymi Legii Warszawa i Lechii Gdańsk w lecie trafił do Sheriffa Tyraspol. Tam radził sobie nieźle podczas rundy jesiennej, jednak teraz nosi się z zamiarem powrotu do Polski. Z pomocą może przyjść mu właśnie Jagiellonia. Sprawa powinna wyjaśnić się w ciągu kilku najbliższych dni.

W nowym zespole Borysiuk miałby stworzyć w środku pola duet z Tarasem Romanczukiem.

Defensywny pomocnik rozegrał dla Sheriffa łącznie 12 meczów. W tym czasie zdobył jedną bramkę.

Jagiellonia to obecnie dziewiąta siła Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy