Bramkarz Lecha Poznań zaliczy miękkie lądowanie? Chce go mistrz kraju

Bramkarz Lecha Poznań zaliczy miękkie lądowanie? Chce go mistrz kraju fot. morisfoto / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Lech Poznań nie zdecydował się na zatrzymanie Dominika Holca i ten szuka dla siebie klubu. Zainteresowanie nim przejawia Slovan Bratysława, jak udało nam się ustalić.

Lech Poznań na razie nie dokonał żadnego transferu, ale można się spodziewać, że trzecia siła Ekstraklasy wkrótce ruszy na rynek. Do klubu wróci po wakacjach John van den Brom i będzie doglądał wzmocnień kadry pierwszego zespołu.

Bardzo możliwe, że na Bułgarską przybędzie nowy bramkarz, bo odchodzą przecież Dominik Holec i Artur Rud´ko.

Do drużyny wraca wprawdzie Bartosz Mrozek, lecz to zbyt mało, by mieć komfort na kilku frontach.

„Kolejorz” szuka zatem alternatyw, a jeśli chodzi o wspomnianego Holca, może on zanotować miękkie lądowanie. Jak udało nam się ustalić, zainteresowanie nim deklaruje Slovan Bratysława.

28-latek dysponuje określoną marką na rodzimym rynku, dlatego wzbudził poruszenie w szeregach najlepszej drużyny w kraju. Ta szuka wzmocnień między słupkami, bo kontuzjowani są Michal Šulla oraz Martin Trnovský.

Holec natomiast spędził w Ekstraklasie ostatnie sześć miesięcy. Miał stanowić alternatywę dla Filipa Bednarka, ale ostatecznie nie był w stanie z nim rywalizować.

Rozegrał raptem jedno spotkanie.

Golkiper to wychowanek MŠK Žiliny, który w swojej karierze grał też dla Sparty Praga czy Rakowa Częstochowa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy