Bramkarz strzela gola w Lidze Mistrz贸w. To sz贸sty taki przypadek w historii! 馃挜 [WIDEO] fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Pawe艂 Hanejko
殴r贸d艂o: Transfery.info

Lazio zremisowa艂o z Atl茅tico Madryt w ramach pierwszej kolejki Ligi Mistrz贸w (1-1). Nie by艂oby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, 偶e decyduj膮cego gola w pi膮tej minucie doliczonego czasu gry strzeli艂 bramkarz, Ivan Provedel.

Za nami wtorkowe emocje zwi膮zane z pierwsz膮 kolejk膮 fazy grupowej Ligi Mistrz贸w.

Oczy kibic贸w by艂y zwr贸cone przede wszystkim na Pary偶, gdzie w hitowym starciu PSG mierzy艂o si臋 z Borussi膮 Dortmund.

W tle dosz艂o do r贸wnie ciekawej potyczki pomi臋dzy Lazio a Atl茅tico Madryt.

Faworytem byli go艣cie, kt贸rzy wydawa艂o si臋, kontrolowali boiskowe wydarzenia. To da艂o efekt w 29. minucie za spraw膮 trafienia 20-letniego Pablo Barriosa.

Wynik utrzymywa艂 si臋 przez wiele d艂ugich minut. Kiedy wydawa艂o si臋, 偶e trzy punkty wr贸c膮 do Madrytu, Lazio zacz臋艂o naciska膰.

To znalaz艂o odzwierciedlenie w pi膮tej minucie doliczonego czasu gry. Do艣rodkowa艂 Luis Alberto, a znakomicie w polu karnym odnalaz艂 si臋 golkiper gospodarzy, Ivan Provedel.

29-latek wyr贸wna艂 i dzi臋ki niemu podopieczni Maurizio Sarriego mog膮 cieszy膰 si臋 ze zdobyczy punktowej.

Bramkarz z golem w Lidze Mistrz贸w? To sz贸sty taki przypadek w historii. Wcze艣niej ta sztuka udawa艂a si臋 Vincentowi Enyeamie w barwach Hapoelu Tel-Awiw przeciwko Olympique'owi Lyon, Sinanowi Bolatowi w Standardzie Li猫ge przeciwko AZ Alkmaar i Hansowi-J枚rgowi Buttowi w Bayerze Leverkusen, Bayernie Monachium i Hamburgerze SV (trzykrotnie, ale zawsze przeciwko Juventusowi).

Dla samego Provedela to druga bramka w karierze. Pierwszy raz strzeli艂 w Serie B w barwach Juve Stabia w wyjazdowym meczu z Ascoli. W贸wczas stawk膮 by艂 remis 2-2.

Zobacz r贸wnie偶

Relacje transferowe na 偶ywo [LINK] Relacje transferowe na 偶ywo [LINK] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjai膰 ju偶 zdecydowa艂 Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjai膰 ju偶 zdecydowa艂 Kontuzja podopiecznego Micha艂a Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie mo偶e mie膰 z g艂owy Kontuzja podopiecznego Micha艂a Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie mo偶e mie膰 z g艂owy Lech Pozna艅 zmia偶d偶y艂 konkurencj臋. Blisko 50 milion贸w z艂otych przychod贸w z transfer贸w za sezon 2022/2023 Lech Pozna艅 zmia偶d偶y艂 konkurencj臋. Blisko 50 milion贸w z艂otych przychod贸w z transfer贸w za sezon 2022/2023 Lech Pozna艅 z najwi臋kszym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Pozna艅 z najwi臋kszym przychodem za sezon 2022/2023 Sebastian Szyma艅ski na radarach znanych klub贸w Sebastian Szyma艅ski na radarach znanych klub贸w Kosta Runjai膰 艂膮czony z niemieckim klubem Kosta Runjai膰 艂膮czony z niemieckim klubem Lech Pozna艅 zmieni trenera? 鈥濵ocny znak zapytania鈥 Lech Pozna艅 zmieni trenera? 鈥濵ocny znak zapytania鈥