Bremer zmieni nie tylko klub, ale też kadrę?!

Bremer zmieni nie tylko klub, ale też kadrę?! fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Roberto Mancini, selekcjoner reprezentacji Włoch, rozgląda się za następcą Giorgio Chielliniego. Jednym z kandydatów do zajęcia miejsca kapitana „Azzurrich” jest Bremer, który wkrótce powinien otrzymać włoski paszport - donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Aktualni mistrzowie Europy nie zakwalifikowali się na Mistrzostwa Świata 2022, co przyśpieszyło decyzję o zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez Chielliniego, który był nie tylko liderem, ale i podporą defensywy zespołu. Teraz Mancini musi znaleźć jego następcę.

Oczywiście w samych Włoszech jest kilku kandydatów, lecz 57-latek nie miałby nic przeciwko, gdyby pojawiła się dla niego dodatkowa opcja.

Bremer, którego wybrano najlepszym obrońcą sezonu 2021/2022 w Serie A, wkrótce powinien zmienić klub. Niedługo potem może oczekiwać wejścia w posiadanie włoskiego obywatelstwa.

Deborah Claudino, żona piłkarza Torino, ma włoskie korzenie i w związku z tym zamierza ubiegać się o tamtejszy paszport. Gdy kobieta zdobędzie dokument, możliwe będzie rozpoczęcie całej procedury przez jej męża.

To nie powinno trwać dłużej niż kilka miesięcy, więc niewykluczone, że autor trzech goli oraz asysty w 33 spotkaniach minionej kampanii zadebiutuje w seniorskiej reprezentacji „Azzurrich” jeszcze w tym roku.

Brazylijczyk w przeszłości nie zagrał dla „Canarinhos” ani razu, także w sekcjach młodzieżowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy