Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma nowego napastnika. Muris Mešanović w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma nowego napastnika. Muris Mešanović w Ekstraklasie [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza pozyskała Murisa Mešanovicia.

31-letni napastnik podpisał ze „Słoniami” kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku.

W przeszłości Mešanović przez kilka lat był piłkarzem FK Jablonec, który wypożyczał go do FC Vysočiny, do której w końcu dołączył na zasadzie transferu definitywnego. Następnie był związany ze Slavią Praga oraz Mladą Boleslav. Łącznie rozegrał on 135 meczów w czeskiej ekstraklasie, notując w nich 44 trafienia i 15 asyst.

Ostatnie półtora roku Bośniak, kiedyś młodzieżowy reprezentant swojego kraju, spędził z kolei na wypożyczeniach w Turcji. Najpierw grał w Kayserisporze, a potem w Denizlisporze. W tym drugim występował w sezonie 2020/2021. W jego trakcie strzelił sześć goli w 36 meczach tureckiej ekstraklasy. Jego zespół z niej spadł.

Nieciecza, beniaminek Ekstraklasy, przed ogłoszeniem transferu Mešanovicia pozyskała w tym oknie Adama Hlouška, Filipa Modelskiego, Nemanję Tekijaškiego oraz Bartłomieja Kukułowicza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy