Buffon z koszulką Daniela Maldiniego po meczu z Milanem. „Czekam na ich wnuki”

Buffon z koszulką Daniela Maldiniego po meczu z Milanem. „Czekam na ich wnuki” fot. Daniella Matar
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daniella Matar

Juventus mierzył się w czwartek z Milanem w ramach 1/2 finału Pucharu Włoch. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Już po ostatnim gwizdku Gianluigi Buffon zdobył koszulkę Daniela Maldiniego.

Strzelanie w Mediolanie rozpoczął Ante Rebić, który trafił do siatki w 61. minucie. Gdy wydawało się, że „Rossoneri” pokonają turyńczyków 1:0, sędzia Paolo Valeri podyktował Juventusowi wzbudzającego sporo emocji karnego. Na bramkę zamienił go Cristiano Ronaldo, doprowadzając do remisu.

Buffon spędził na murawie pełne 90 minut (Wojciech Szczęsny siedział na ławce rezerwowych). Już po meczu 42-latek rozmawiał z dziennikarzami, mając ze sobą koszulkę Milanu. Jak się okazało, był to trykot 18-letniego Maldiniego. Doświadczony bramkarz oczywiście został o niego zapytany. 

- Skąd ta koszulka? W swojej kolekcji mam już Chiesę i jego syna, Thurama i syna, Weaha i syna, a teraz dochodzą do tego Maldini i syn. Czekam na ich wnuki” - powiedział z uśmiechem Buffon.

Daniel Maldini jest wnukiem Cesare i synem Paolo - legend Milanu. Ofensywny pomocnik zadebiutował w pierwszej drużynie „Rossonerich” w tym miesiącu.

Rewanż pomiędzy Juventusem a Milanem odbędzie się 4 marca.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy