Burn: United zagrało jak amatorzy
2014-02-11 00:02:29; Aktualizacja: 11 lat temu
Obrońca Fulham Dan Burn porównał grę Manchesteru United do poziomu spotkań z Conference National, w której występował w przeszłości.
Burn nie kryje zdziwienia wobec tak słabej postawy, a raczej stylu gry zawodników Davida Moyesa. Zawodnik zaznacza również, że ostatni raz tyle razy zagrywał główką we własnym polu karnym za czasów gry w Conference National (piąta klasa rozgrywkowa w Anglii, jednocześnie najwyższa amatorska).
- Nigdy wcześniej nie zagrywałem tyle razy głową we własnym polu karnym od czasów gry w Conference National! Jednak na koniec dnia, byłem zadowolony z efektów. Wiedzieliśmy, że bronienie własnego pola karnego nam się opłaci - powiedział Burn.
- Nasza czwórka z tyłu trzymała się dosyć blisko siebie. Dzięki temu nie byliśmy daleko od własnej bramki, a jedynie czekaliśmy na kolejne dośrodkowania. United miało wiele okazji, wykonali wiele wrzutek, ale nasza druga bramka padła w bardzo szczęśliwych okolicznościach - zakończył.

![Superpuchar Hiszpanii: Składy na FC Barcelona - Real Madryt [OFICJALNIE]](img/photos/114273/170x113/fc-barcelona.jpg)
![Przełamanie. Drużyna Eugena Polanskiego odniosła wysokie zwycięstwo w Bundeslidze [WIDEO]](img/photos/112240/170x113/eugen-polanski.jpg)






![Superpuchar Hiszpanii: Składy na FC Barcelona - Real Madryt [OFICJALNIE]](img/photos/114273/90x60/fc-barcelona.jpg)
![Przełamanie. Drużyna Eugena Polanskiego odniosła wysokie zwycięstwo w Bundeslidze [WIDEO]](img/photos/112240/90x60/eugen-polanski.jpg)








