Burns kończy karierę

Burns kończy karierę
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Australia

Australijski piłkarz, Jacob Burns, zdecydował, że po tym sezonie zakończy karierę.

W latach 2006-2008 występował w krakowskiej Wiśle, gdzie jednak nie zachwycił grą. W ciągu tego okresu zaliczył zaledwie 22 spotkania w Ekstraklasie, w których nie udało mu się zdobyć ani jednego gola.

Pomocnik ten jest znany z bezkompromisowej gry. Przez ostatnich pięć lat, gdy wrócił do swojej ojczyzny obejrzał 40 żółtych kartek.

11-krotny reprezentant swojego kraju od 2009 roku gra w zespole Perth Glory, gdzie jest kapitanem. W przeszłości występował w Leeds United, Barnsley, oraz Unirei Urzniceni.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy