Camavinga ma nowego agenta. Real Madryt może mieć problem

Camavinga ma nowego agenta. Real Madryt może mieć problem fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS

Eduardo Camavinga zdecydował się nawiązać współpracę z Jonathanem Barnettem z Stellar Group, który reprezentuje między innymi interesy Garetha Bale'a.

Wychowanek Rennes uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia na świecie. Z tego też powodu znajduje się on na celowniku pokaźnej liczby klubów z europejskiej czołówki takich jak PSG, Bayern Monachium, Juventus, Manchester United czy Real Madryt.

Spośród tych ekip największe szanse na ewentualne pozyskanie reprezentanta Francji mają „Królewscy”, którzy przymierzają się do tego, aby po niego sięgnąć po zakończeniu obecnego sezonu.

Niewykluczone, że wkrótce ta sytuacja ulegnie zmianie, ponieważ dziennikarze „AS-a” uważają, że Eduardo Camavinga zdecydował się nawiązać współpracę z nowym agentem.

18-latek spotkał się wraz z ojcem oraz bratem z każdymi liczącymi się na rynku przedstawicielami takimi jak Pini Zahavi, Jorge Mendeses, Mino Raiola oraz Jonathan Barnett i ostatecznie postanowił zaufać temu ostatniemu.

Właściciel Stellar Group należy do grona najprężniej działających agentów i ze względu na swojego klienta w osobie Garetha Bale'a nie ma najlepszych relacji z aktualnym mistrzem Hiszpanii, co może otworzyć Camavindze drogę do zasilenia innego zespołu.

Oczywiście nie można też wykluczyć, że obie strony odsuną na bok wcześniejsze nieporozumienia i ich ewentualne negocjacje nie będą miały większego wpływu na prawdopodobny letni transfer z udziałem 18-latka. Rennes rzekomo chce za niego 50 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Morgan Sanson w Aston Villi. Spory wydatek angielskiego klubu OFICJALNIE: Morgan Sanson w Aston Villi. Spory wydatek angielskiego klubu Lech Poznań: Radosław Murawski jednak nie wróci do Polski zimą. Wszystko zmienił jeden przelew Lech Poznań: Radosław Murawski jednak nie wróci do Polski zimą. Wszystko zmienił jeden przelew OFICJALNIE: Breel Embolo ukarany przez Borussię Mönchengladbach OFICJALNIE: Breel Embolo ukarany przez Borussię Mönchengladbach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy