Canal+ z ukłonem w kierunku kibiców. Odkoduje nadchodzącą kolejkę Ekstraklasy!

Canal+ z ukłonem w kierunku kibiców. Odkoduje nadchodzącą kolejkę Ekstraklasy! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Canal+ Sport | SAT Kurier

Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+, poinformował, że nadchodząca seria gier w polskiej ekstraklasie będzie odkodowana dla wszystkich klientów ich platformy cyfrowej.

Organizatorzy rozgrywek piłkarskich w naszym kraju zdecydowali się na zamknięcie wszystkich obiektów dla publiczności po decyzji ogłoszonej przez premiera Mateusza Morawieckiego o odwołaniu wszystkich imprez masowych w związku z występowaniem w naszym kraju coraz większej liczby przypadków koronawirusa.

Z tego też powodu główny nadawca spotkań Ekstraklasy zdecydował się wykonać ukłon w kierunku kibiców i pokaże w niekodowanym paśmie wszystkie pojedynki nadchodzącej 27. kolejki klientom platformy Canal+.

Abonenci i Kibice! Sytuacja jest wyjątkowa, wymaga więc od nas wyjątkowych działań. Z duchem sportu i z myślą o Was - kibicach, najbliższą kolejkę PKO BP Ekstraklasy odkodujemy dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+. To znaczy, że nawet jeśli nie macie CANAL+ w swojej ofercie, to będziecie mogli przeżywać sportowe emocje razem ze swoimi drużynami - pomimo zamkniętych stadionów. Pracujemy równocześnie dla Was nad specjalnymi ofertami, które pozwolą śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy w kolejnych kolejkach. Zachęcamy również innych operatorów którzy mają w ofercie CANAL+ do podobnych działań. Ze sportowymi pozdrowieniami! CANAL+ dla kibiców” - poinformował Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy platformy Canal+.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy