Canal+ z ukłonem w kierunku kibiców. Odkoduje nadchodzącą kolejkę Ekstraklasy!

Canal+ z ukłonem w kierunku kibiców. Odkoduje nadchodzącą kolejkę Ekstraklasy! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Canal+ Sport | SAT Kurier

Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+, poinformował, że nadchodząca seria gier w polskiej ekstraklasie będzie odkodowana dla wszystkich klientów ich platformy cyfrowej.

Organizatorzy rozgrywek piłkarskich w naszym kraju zdecydowali się na zamknięcie wszystkich obiektów dla publiczności po decyzji ogłoszonej przez premiera Mateusza Morawieckiego o odwołaniu wszystkich imprez masowych w związku z występowaniem w naszym kraju coraz większej liczby przypadków koronawirusa.

Z tego też powodu główny nadawca spotkań Ekstraklasy zdecydował się wykonać ukłon w kierunku kibiców i pokaże w niekodowanym paśmie wszystkie pojedynki nadchodzącej 27. kolejki klientom platformy Canal+.

Abonenci i Kibice! Sytuacja jest wyjątkowa, wymaga więc od nas wyjątkowych działań. Z duchem sportu i z myślą o Was - kibicach, najbliższą kolejkę PKO BP Ekstraklasy odkodujemy dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+. To znaczy, że nawet jeśli nie macie CANAL+ w swojej ofercie, to będziecie mogli przeżywać sportowe emocje razem ze swoimi drużynami - pomimo zamkniętych stadionów. Pracujemy równocześnie dla Was nad specjalnymi ofertami, które pozwolą śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy w kolejnych kolejkach. Zachęcamy również innych operatorów którzy mają w ofercie CANAL+ do podobnych działań. Ze sportowymi pozdrowieniami! CANAL+ dla kibiców” - poinformował Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy platformy Canal+.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy