Cannavaro zdradził, kogo brakuje mu w reprezentacji Polski

Cannavaro zdradził, kogo brakuje mu w reprezentacji Polski
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.pl

Fabio Cannavaro jeszcze przed losowaniem fazy grupowej przyszłorocznych Mistrzostw Świata wypowiedział się na łamach Sport.pl na temat reprezentacji Polski i tego, kogo mu w niej brakuje.

Już wiadomo, że kadra Adama Nawałki zmierzy się w grupie na organizowanym przez Rosję mundialu z Senegalem, Kolumbią oraz Japonią. Polacy byli losowani z pierwszego koszyka, w którym według wielu zagranicznych obserwatorów znaleźli się na wyrost. Zdaniem Cannavaro Roberta Lewandowskiego i spółkę stać jednak na osiągnięcie sukcesu w Rosji.


- Mistrzostwa to wielka niewiadoma. Ale Polska ma potencjał i odpowiednich zawodników. Macie Lewandowskiego. A Lewandowski wystarczy, aby osiągnąć sukces.


- Kogo brakuje mi w Polskiej drużynie? Jestem zaskoczony, że nie ma w niej Adriana Mierzejewskiego z którym pracowałem w Arabii Saudyjskiej. Chociaż nie jestem selekcjonerem waszej drużyny, to pomyślałbym o nim. Ale jednocześnie wiem też, że praca trenera jest niełatwa - przyznał mistrz świata z 2006 roku.


Dodajmy, że Cannavaro swego czasu współpracował z Mierzejewskim w Al-Nasr. Obecnie 41-krotny reprezentant Polski gra w Sydney FC. W tym sezonie strzelił on jak na razie dwa gole w sześciu spotkaniach australijskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy