Carlo Ancelotti: Real Madryt pracuje nad transferami

Carlo Ancelotti: Real Madryt pracuje nad transferami fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Real Madryt podczas nadchodzącego okna transferowego będzie zdecydowanie bardziej aktywny niż w poprzednich latach. Potwierdził to Carlo Ancelotti.

Włoch od czasu powrotu do stolicy Hiszpanii domaga się wzmocnienia pozycji środkowego napastnika. Klub w końcu dał „zielone światło” na ten ruch, ale nadal nie wiadomo, w jaki profil będzie celował.

Zamiar jest taki, aby pozyskać kogoś, kto nie zablokuje przeprowadzenia hitowego transferu atakującego w 2024 roku.

Poza tym przybyć mają środkowy pomocnik i lewy obrońca, a nadal nie można wykluczyć angażów skrzydłowego czy prawego defensora.

Co na to wszystko „Carletto”? Potwierdza, że Real Madryt już pracuje nad wzmocnieniami.

– Pracujemy nad tym. Będziemy pracować nad poprawą kadry. Mówienie o nazwiskach nie wydaje mi się właściwe. Lubię Joselu, podobnie jak innych napastników. Lubię Aspasa, Moratę... jeśli rozmawiamy o Hiszpanach. Zazwyczaj lubi się napastników, którzy strzelają gole – powiedział szkoleniowiec „Królewskich”, odpowiadając na pytanie o przyjazd snajpera.

– Mieliśmy poważną kontuzję Ferlanda Mendy’ego, która stworzyła dla nas problemy. Musimy mu zaufać. Jest mocnym piłkarzem i w przeszłości radził sobie bardzo dobrze. W tym sezonie miał więcej problemów. Teraz przybędzie młody zawodnik, który radzi sobie znakomicie. Obrona wygląda dobrze – stwierdził, potwierdzając ponownie powrót Frana Garcíi.

Okno zacznie się zapewne od sprowadzenia Jude’a Bellinghama, za którego formalna oferta ma zostać złożona w przyszłym tygodniu, zaraz po ostatniej kolejce Bundesligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy