Cassano nie wziął udziału w treningu. Czas na zaskakującą zmianę?

Cassano nie wziął udziału w treningu. Czas na zaskakującą zmianę? fot. Transfery.info
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Sky Sport Italia

Napastnik Sampdorii Antonio Cassano może ponownie zmienić pracodawcę.

Odejście 33-latka byłoby sporą niespodzianką, ponieważ zawodnik niejednokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do Sampdorii. Uważa nawet, że poprzedni koniec przygody z ekipą „Blucerchiati” w 2010 roku był jego najgorszą decyzją w czasie sportowej kariery. 33-latek dostał swoją szansę na ponowne zaistnienie w tym zespole, jednakże często musi dźwigać ciężar oglądania spotkań ligowych z ławki rezerwowych.

Atmosferę wokół byłego snajpera Milanu, Realu i Romy podgrzała sytuacja z jednego z ostatnich treningów Sampdorii, kiedy to nie został wzięty pod uwagę przez Waltera Zengę w trakcie ćwiczeń taktycznych.

Włoskie media od razu rozpoczęły spekulacje dotyczące przyszłości krnąbrnego snajpera. Zainteresowanie jego pozyskaniem przejawia Atalanta. Transfer do drużyny prowadzonej przez Edoardo Reję byłby dla niego dobrym rozwiązaniem w kontekście regularnych występów na boisku.

W obecnych rozgrywkach ma na swoim koncie siedem gier w Serie A, jednakże tylko dwukrotnie wychodził na plac boju w wyjściowym składzie. 

Cassano, dołączając do Sampdorii, liczył, że regularne występy pozwolą mu na powalczenie o powołanie na Mistrzostwa Europy we Francji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy