Cavani nie czeka już tylko na Atlético Madryt. Urugwajczyk jest skłonny obrać inny kierunek

Cavani nie czeka już tylko na Atlético Madryt. Urugwajczyk jest skłonny obrać inny kierunek fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L'Équipe

Edinson Cavani był w trakcie zimowego okienka transferowego łączony z przenosinami do Atlético Madryt. Przeprowadzka z jego udziałem do hiszpańskiego klubu nie doszła ostatecznie do skutku, co teraz otwiera przed nim wiele atrakcyjnych opcji.

Przedstawiciele „Los Rojiblancos” zabiegali bardzo mocno o zakontraktowanie reprezentanta Urugwaju w ostatnich tygodniach, ale nie zdołali ostatecznie wypracować zadowalającego porozumienia związanego z pozyskaniem doświadczonego napastnika.

Fiasko tych rozmów oznacza, że Paris Saint-Germain już na pewno nic nie zarobi na odejściu blisko 33-letniego zawodnika, ponieważ jego dotychczasowa umowa z klubem ulegnie wygaśnięciu wraz z końcem czerwca i nic nie wskazuje na to, aby miała zostać przedłużona.

Ten fakt powoduje, że lista chętny na Edinsona Cavaniego znacznie się powiększy i dziennikarze „L'Équipe” już sugerują, że Urugwajczyk jest otwarty na kontynuowanie swojej kariery nie tylko w Hiszpanii, ale i... w Anglii.

Wspomniane źródło przekonuje, że do walki o doświadczonego napastnika zamierzają włączyć się działacze Manchesteru United oraz Chelsea. Oba te kluby już jakiś czas temu pojawiały się w medialnych plotkach na temat zainteresowania osobą blisko 33-letniego piłkarza, ale ostatecznie nie brały udziału w walce o jego względy w trakcie zimowego okienka transferowego.

Cavani wystąpił w 16 meczach PSG w tym sezonie i strzelił w nich sześć bramek oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy