Cel transferowy Liverpoolu tańszy, niż przypuszczano

Cel transferowy Liverpoolu tańszy, niż przypuszczano fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fabrizio Romano

Liverpool czyni starania w kierunku Manu Koné. 22-latek może być tańszy, niż pierwotnie przypuszczano - informuje Fabrizio Romano.

Liverpool nie awansował do Ligi Mistrzów, a to zwiastuje na Anfield przebudową. Tyczy się to przede wszystkim drugiej linii, dlatego w ostatnim czasie kolejni pomocnicy są łącznie z przeprowadzką do Premier League.

Wydaje się, że wkrótce drużynę Jürgena Kloppa zasili Alexis Mac Allister, ale to nie koniec wzmocnień.

Ostatnio pojawiły się również informacje na temat negocjacji w sprawie transferu Khéphrena Thurama. Na ten moment gracz OGC Nice jest jednak dla Anglików zbyt drogi.

Poszukiwane są więc inne rozwiązania, a jednym z nich jest Manu Koné.

Wcześniej o tym graczu informował „Bild”, a teraz zainteresowanie nim ze strony Liverpoolu potwierdza Fabrizio Romano.

Dziennikarz twierdzi jednak, że środkowy pomocnik będzie tańszy, niż przypuszczano, bo może zmienić barwy za kwotę pomiędzy 35 a 40 milionów euro. Media zza naszej zachodniej granicy twierdziły natomiast, iż Borussia Mönchengladbach chce za niego ponad 40 milionów euro.

Manu Koné rozegrał w tym sezonie łącznie 31 meczów, a jego dorobek to gol i asysta.

Umowa wiąże go z przedstawicielem Bundesligi do 30 czerwca 2025 roku, ale zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy