Celtic z oświadczeniem. Eddie Howe nie poprowadzi drużyny [OFICJALNIE]

Celtic z oświadczeniem. Eddie Howe nie poprowadzi drużyny [OFICJALNIE] fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Celtic

Celtic potwierdził, że Eddie Howe nie zostanie trenerem szkockiego zespołu.

Kluby rzadko publikują komunikaty w sprawie nieudanych rozmów, ale tym razem właśnie tak się stało.

„Po bardzo pozytywnych i szczegółowych dyskusjach z Eddie’em Howe'em, z przekonaniem, że jest on doskonałym kandydatem na stanowisko menedżera Celticu, daliśmy sobie czas, biorąc pod uwagę, iż dał on jasno do zrozumienia, że nie zamierza wracać do trenowania przed latem.

Możemy teraz potwierdzić, że Eddie nie dołączy do klubu z powodów niezależnych od niego i Celticu. Życzymy Eddie’emu sukcesów w przyszłości” - napisały władze „The Bhoys”, informując kibiców, że mają również innych kandydatów i niebawem zostanie podjęta decyzja, kto poprowadzi drużynę w kolejnym sezonie.

Howe między 2012 a 2020 rokiem prowadził Bournemouth. Wcześniej pracował też w Burnley.

Celtic zakończył rozgrywki 2020/2021 na drugim miejscu w tabeli szkockiej ekstraklasy. Rangersi przerwali jego serię mistrzowską trwającą dziewięć lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy