Celtic zainteresowany Seanem Davisem

Celtic zainteresowany Seanem Davisem
Redakcja
Redakcja
Źródło: Mirror

Menedżer Celticu Gordon Strachan oferuje 2,5 miliona funtów (nieco ponad 3 miliony euro) za defensywnego pomocnika Portsmouth. <br><br> Wygląda na to, że klub z południowego wybrzeża Anglii gotów jest sprzeda(...)

Menedżer Celticu Gordon Strachan oferuje 2,5 miliona funtów (nieco ponad 3 miliony euro) za defensywnego pomocnika Portsmouth.

Wygląda na to, że klub z południowego wybrzeża Anglii gotów jest sprzedać 28-letniego zawodnika, jeśli ten dojdzie do porozumienia z mistrzami Szkocji w kwestii swego kontraktu. Harry Redknapp musi bowiem zdobyć dodatkowe fundusze, jeśli chce szukać kolejnych wzmocnień. Jak sam powiedział: „wie, że kieszeń Alexandrea Gaydamaka (właściciela Portsmouth – przyp. red.) nie jest studnią bez dna.” A Harry przegrał już walkę o Nickyego Shoreya z Aston Villą, kierunek na Villa Park może też obrać Younes Kaboul - Tottenham właśnie zaakceptował ofertę „The Villans” za obrońcę, który podobno był już po słowie z Redknappem.

Gordon Strachan w trakcie przygotowań do sezonu zdał sobie sprawę, że jego drużyna może potrzebować odrobinę więcej umiejętności piłkarskich, by obronić tytuł i powalczyć w Lidze Mistrzów. Sean Davis dysponuje umiejętnościami, których Celtic potrzebuje – to raz, a dwa – cena tych umiejętności znajduje się w przedziale, na który klub stać, choć trzeba będzie nieco się „sprężyć”, by sprostać wymaganiom finansowym zawodnika.

Więcej na temat: Anglia Szkocja

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy