Cezary Kulesza ucina spekulacje. „Wiem, jakie są zapisy w umowie Czesława Michniewicza”

Cezary Kulesza ucina spekulacje. „Wiem, jakie są zapisy w umowie Czesława Michniewicza” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cezary Kulesza [Twitter]

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zabrał głos na temat informacji, jakoby nie był do końca pewien, co do zapisów, które znajdują się w umowie selekcjonera Czesława Michniewicza.

Reprezentacja Polski za niecałe 24 godziny rozegra jeden z najważniejszych meczów w ostatnich latach. Podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się bowiem z Francją w ramach 1/8 finału Mistrzostw Świata.

Dla „Biało-czerwonych” jest to wydarzenie szczególne, bo wracają na ten szczebel po 36-letniej przerwie.

Wiele uwagi dziennikarzy przykuwa jednak nie tyle samo spotkanie, ile przyszłość Czesława Michniewicza. W mediach pojawiły się bowiem zbieżne informacje na temat przyszłości szkoleniowca.

Nie wiadomo bowiem, czy w umowie 51-latka znajduje się zapis, który automatycznie przedłuża współpracę w związku z awansem do fazy pucharowej. Oliwy do ognia dolał jeszcze prezes PZPN-u Cezary Kulesza, który przyznał, że sprawdzi kontrakt po powrocie z Kataru.

W związku z jego słowami wybuchła niemała burza i zabrał on głos jeszcze raz.

„Jutro najważniejszy mecz reprezentacji Polski od lat. Francja to mistrz świata, ale nie poddajemy się. Dlatego skupmy się na meczu, a nie na dyskusji o przyszłości selekcjonera. Wiem, jakie są zapisy w umowie i na rozmowy o nich przyjdzie czas po mundialu. Teraz wszyscy dopingujmy Polskę” - napisał Kulesza.

Początek rywalizacji Polaków z Francuzami w niedzielę o 16:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy