Cezary Kulesza zwołał nadzwyczajne posiedzenie zarządu PZPN-u [OFICJALNIE]

Cezary Kulesza zwołał nadzwyczajne posiedzenie zarządu PZPN-u [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

W środę odbędzie się spotkanie władz Polskiego Związku Piłki Nożnej.

„Prezes PZPN Cezary Kulesza zwołał na środę, 29 grudnia 2021 roku nadzwyczajne posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej” - można przeczytać w komunikacie opublikowanym przez federację.

Posiedzenie zostało zwołane w wyniku zamieszania związanego ze stanowiskiem selekcjonera reprezentacji Polski. Mający ofertę z Flamengo Paulo Sousa nie chce już prowadzić naszej kadry i poprosił Kuleszę o rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Prezes związku nie wyraził na to zgody. Dni Sousy jako opiekuna biało-czerwonych są jednak policzone. Do rozstrzygnięcia pozostaje forma rozstania.

„Przegląd Sportowy” pisze, że niewykluczone, iż to właśnie w środę poznamy nazwisko nowego selekcjonera.

Póki co ciężko określić, kto ma największe szanse. Sportowefakty.wp.pl, „Super Express” i TVP Sport wymieniły sześciu rodzimych kandydatów. Już po tym „Przegląd Sportowy” podał, że jeden z nich, a mianowicie Adam Nawałka, gotów jest wrócić do kadry.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy