Chelsea myśli o transferze Mike'a Maignana

Chelsea myśli o transferze Mike'a Maignana
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Sky Sports informuje, że Mike Maignan znalazł się na celowniku Chelsea.

Londyńczycy od pewnego czasu rozglądają się za nowym bramkarzem. Do tej pory z „The Blues” łączono m.in. Jana Oblaka, André Onanę czy Deana Hendersona. Zdaniem Sky Sports na radarze Chelsea znajduje się również Maignan.

25-letni Francuz jest wychowankiem Paris Saint-Germain. Od 2015 roku występuje jednak w Lille. Bilans mierzącego 191 centymetrów wzrostu golkipera w jego barwach to 133 mecze i 42 czyste konta. W poprzednim sezonie Maignan nie przepuścił gola 12 razy w 27 spotkaniach Ligue 1.

Bramkarz regularnie występował w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju. Był również powoływany do pierwszej kadry, ale na razie w niej nie zadebiutował.

Sky Sports nie pisze o Maignanie jako o potencjalnym następcy Kepy Arrizabalagi, którego przyszłość na Stamford Bridge nie jest pewna, a bardziej jako o rywalu do gry. Brytyjscy dziennikarze podkreślają również, że Chelsea nie złożyła jeszcze za niego oficjalnej oferty.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy