Chelsea obniża żądania za Hazarda

Chelsea obniża żądania za Hazarda
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Marca | Mundo Deportivo

Eden Hazard od dłuższego czasu znajduje się na celowniku Realu Madryt. Do tej pory negocjacje z Chelsea nie były nawet na zaawansowanym poziomie, lecz w ostatnich tygodniach się to zmieniło. Wszystko za sprawą postawy Anglików.

Po kilku nieudanych próbach przedłużenia umowy z Belgiem wygląda na to, że władze „The Blues” odpuściły. Teraz skupiają się na jego sprzedaży. Oczywiście, na jak najkorzystniejszych warunkach finansowych. 

Nie są to jednak takie wymagania jak przed rokiem, gdy londyńczycy zażądali 200 milionów za zawodnika z dwuletnim kontraktem. Do niedawna mówiło się o kwocie 116 milionów euro. Teraz według hiszpańskich mediów są to już „tylko” 103-105 milionów euro.

Real Madryt liczył, że transfer zamknie się w kwocie około 90 milionów euro. Tym samym strony są bliskie wypracowanie porozumienia. Jeśli chodzi o zawodnika, on miał już ustalić warunki kontraktu z hiszpańskim gigantem i pójść nawet na pewne ustępstwa w kwestii wynagrodzenia. Tym samym transakcja zbliża się powoli do finalizacji. 

Co ciekawe, „Mundo Deportivo” informuje, że w przypadku zawieszenia zakazu transferowego przez UEFA, Chelsea postara się o angaż Nicolasa Pépé z Lille. 

28-latek w bieżącym sezonie rozegrał 44 spotkania, zanotował 19 trafień i 12 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ernesto Valverde czeka na lepszą ofertę niż z Marsylii Ernesto Valverde czeka na lepszą ofertę niż z Marsylii Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia 32-letni Kevin Großkreutz kończy profesjonalną karierę [OFICJALNIE] 32-letni Kevin Großkreutz kończy profesjonalną karierę [OFICJALNIE] Armando Sadiku trafił do nowego klubu. Zagra w... Boliwii [OFICJALNIE] Armando Sadiku trafił do nowego klubu. Zagra w... Boliwii [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mesut Özil odszedł z Arsenalu OFICJALNIE: Mesut Özil odszedł z Arsenalu Transfer na linii Sevilla-Real Sociedad. OFICJALNIE: Baskowie mają nowego napastnika Transfer na linii Sevilla-Real Sociedad. OFICJALNIE: Baskowie mają nowego napastnika Konflikt Džeko z Fonsecą da początek hitowej wymianie z Interem Mediolan?! Konflikt Džeko z Fonsecą da początek hitowej wymianie z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy