Chelsea pozyska Onanę? Ziyech może pomóc w przeprowadzeniu transferu

Chelsea pozyska Onanę? Ziyech może pomóc w przeprowadzeniu transferu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com

Latem z Ajaksu do Chelsea przeniesie się Hakim Ziyech. Niewykluczone, że w tym samym kierunku uda się jego klubowy kolega - André Onana.

Angielski klub z wyprzedzeniem poinformował o letnim transferze Ziyecha. Marokański skrzydłowy będzie kosztował Chelsea 40 milionów euro, do czego dochodzą warte cztery miliony bonusy. Z doniesień Goal.com i kilku innych brytyjskich źródeł wynika, że w jego ślady może pójść Onana.

Kameruński bramkarz już od pewnego czasu jest łączony z Chelsea. Kepa Arrizabalaga wrócił ostatnio do jedenastki „The Blues”, ale jego pozycja w klubie dalej nie jest mocna i szanse na odejście Hiszpana ze Stamford Bridge pozostają duże.

Zdaniem Goal.com wcześniejszy transfer Ziyecha może pomóc w przeprowadzce Onany do Londynu. Panowie są przyjaciółmi i Marokańczyk ma być zwolennikiem przenosin swojego kolegi do Anglii. Wcześniej pojawiały się informacje, że sam Kameruńczyk również z optymizmem zapatruje się na taki ruch.

Wydaje się, że za 23-letniego bramkarza trzeba zapłacić 40-50 milionów euro.

Onaną interesują się również Barcelona oraz Tottenham.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern mistrzem Niemiec 2020/2021 [OFICJALNIE] Bayern mistrzem Niemiec 2020/2021 [OFICJALNIE] Piotr Zieliński z golem i asystą w meczu ze Spezią [WIDEO] Piotr Zieliński z golem i asystą w meczu ze Spezią [WIDEO] OFICJALNIE: Neymar 2025 OFICJALNIE: Neymar 2025 Kibicowski dramat, czyli ile zapłacimy za oglądanie rozgrywek piłkarskich w sezonie 2021/2022 Kibicowski dramat, czyli ile zapłacimy za oglądanie rozgrywek piłkarskich w sezonie 2021/2022 Real Madryt, Juventus i FC Barcelona odpowiadają UEFA. Wspólny komunikat [OFICJALNIE] Real Madryt, Juventus i FC Barcelona odpowiadają UEFA. Wspólny komunikat [OFICJALNIE] Tytoń ma nowego rywala. Powalczy o miejsce z byłym reprezentantem Holandii [OFICJALNIE] Tytoń ma nowego rywala. Powalczy o miejsce z byłym reprezentantem Holandii [OFICJALNIE] Superliga: Čeferin zdecydował o sankcjach dla Realu Madryt, FC Barcelony i Juventusu Superliga: Čeferin zdecydował o sankcjach dla Realu Madryt, FC Barcelony i Juventusu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy