Chelsea pozyska Onanę? Ziyech może pomóc w przeprowadzeniu transferu

Chelsea pozyska Onanę? Ziyech może pomóc w przeprowadzeniu transferu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com

Latem z Ajaksu do Chelsea przeniesie się Hakim Ziyech. Niewykluczone, że w tym samym kierunku uda się jego klubowy kolega - André Onana.

Angielski klub z wyprzedzeniem poinformował o letnim transferze Ziyecha. Marokański skrzydłowy będzie kosztował Chelsea 40 milionów euro, do czego dochodzą warte cztery miliony bonusy. Z doniesień Goal.com i kilku innych brytyjskich źródeł wynika, że w jego ślady może pójść Onana.

Kameruński bramkarz już od pewnego czasu jest łączony z Chelsea. Kepa Arrizabalaga wrócił ostatnio do jedenastki „The Blues”, ale jego pozycja w klubie dalej nie jest mocna i szanse na odejście Hiszpana ze Stamford Bridge pozostają duże.

Zdaniem Goal.com wcześniejszy transfer Ziyecha może pomóc w przeprowadzce Onany do Londynu. Panowie są przyjaciółmi i Marokańczyk ma być zwolennikiem przenosin swojego kolegi do Anglii. Wcześniej pojawiały się informacje, że sam Kameruńczyk również z optymizmem zapatruje się na taki ruch.

Wydaje się, że za 23-letniego bramkarza trzeba zapłacić 40-50 milionów euro.

Onaną interesują się również Barcelona oraz Tottenham.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy