Chelsea: Wkrótce pozyskany zostanie pierwszy piłkarz po zakazie transferowym?!

Chelsea: Wkrótce pozyskany zostanie pierwszy piłkarz po zakazie transferowym?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Włoskie media donoszą, że Emanuel Vignato jest obserwowany przez Chelsea.

Nie tak dawno dochodziły do nas głosy, że walkę o utalentowanego skrzydłowego bądź ofensywnego pomocnika wygrał AC Milan. Od tego czasu nic się jednak nie zmieniło i 19-latek nadal gra w Chievo Werona. Jego sytuację śledzi jednak wiele klubów i niewykluczone, że już wkrótce zmieni on barwy klubowe.

Wcześniej formalną ofertę za Włocha z brazylijskim paszportem złożył Bayern Monachium, a teraz trafił on na radary londyńskiej Chelsea. Anglicy w tej chwili zmagają się z zakazem transferowym, lecz już latem 2020 będą oni mogli zacząć rejestrować nowych zawodników.

Vignato mocno zawrócił w głowach władz „The Blues”, które według Nicolò Schiry pod koniec września wysłały swoich zwiadowców na mecz Salernitana - Chievo. Opierając się zatem na tych informacjach, całkiem prawdopodobny jest fakt, że to właśnie dwukrotny reprezentant Włoch do lat 20 będzie pierwszym transferem ekipy Franka Lamparda po zniesieniu zakazu nałożonego przez FIFA.

W obecnym sezonie prawonożny zawodnik uzbierał już dziewięć występów w koszulce klubowej, a ponadto zanotował asystę. Jego umowa traci ważność w połowie 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Ekstraklasa: Składy na zaległy mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na zaległy mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy