Chelsea: Wkrótce pozyskany zostanie pierwszy piłkarz po zakazie transferowym?!

Chelsea: Wkrótce pozyskany zostanie pierwszy piłkarz po zakazie transferowym?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Włoskie media donoszą, że Emanuel Vignato jest obserwowany przez Chelsea.

Nie tak dawno dochodziły do nas głosy, że walkę o utalentowanego skrzydłowego bądź ofensywnego pomocnika wygrał AC Milan. Od tego czasu nic się jednak nie zmieniło i 19-latek nadal gra w Chievo Werona. Jego sytuację śledzi jednak wiele klubów i niewykluczone, że już wkrótce zmieni on barwy klubowe.

Wcześniej formalną ofertę za Włocha z brazylijskim paszportem złożył Bayern Monachium, a teraz trafił on na radary londyńskiej Chelsea. Anglicy w tej chwili zmagają się z zakazem transferowym, lecz już latem 2020 będą oni mogli zacząć rejestrować nowych zawodników.

Vignato mocno zawrócił w głowach władz „The Blues”, które według Nicolò Schiry pod koniec września wysłały swoich zwiadowców na mecz Salernitana - Chievo. Opierając się zatem na tych informacjach, całkiem prawdopodobny jest fakt, że to właśnie dwukrotny reprezentant Włoch do lat 20 będzie pierwszym transferem ekipy Franka Lamparda po zniesieniu zakazu nałożonego przez FIFA.

W obecnym sezonie prawonożny zawodnik uzbierał już dziewięć występów w koszulce klubowej, a ponadto zanotował asystę. Jego umowa traci ważność w połowie 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy