Chelsea zabiega o jeden z największych talentów w Ameryce Południowej

Chelsea zabiega o jeden z największych talentów w Ameryce Południowej fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Chelsea znajduje się już o krok od wypracowania ustnego porozumienia z Independiente del Valle w kwestii realizacji transferu Kendry'ego Páeza - poinformował Fabrizio Romano.

Konsorcjum zarządzane przez Todda Boehly'ego postawiło sobie za cel dokonanie szeregu długofalowych inwestycji w zespół „The Blues”, co w konsekwencji ma doprowadzić do odnoszenia przez klub sukcesów na arenie krajowej oraz międzynarodowej w przyszłości.

Ekipa ze Stamford Bridge trzyma się konsekwentnie obranej ścieżki, co pokazują wieści przekazane przez Fabrizio Romano o prowadzeniu przez londyńską drużynę zaawansowanych działań zmierzających do pozyskania Kendry'ego Páeza z Independiente del Valle.

Zaledwie 15-letni pomocnik, uchodzący za jeden z największych talentów w Ameryce Południowej, znajduje się już o krok od zapewnienia sobie angażu w Chelsea.

Przedstawiciele „The Blues” są bliscy wypracowania ustnego porozumienia z ekwadorskim klubem w kwestii realizacji transferu z udziałem młodzieżowego reprezentanta kraju, gdy ten skończy 18. rok życia.

Páez nie zadebiutował jeszcze na seniorskim poziomie, ale znalazł się w kadrze rodzimego zespołu na prestiżowe starcia z SD Aucas o Superpuchar Ekwadoru (3:0) i Flamengo o Recopa Sudamericana (1:0 w pierwszym meczu).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy