Chelsea zaskoczyła z Olivierem Giroudem [OFICJALNIE]

Chelsea zaskoczyła z Olivierem Giroudem [OFICJALNIE] fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chelsea

Wszystko wskazuje na to, że Olivier Giroud nie opuści Chelsea. Londyński klub poinformował o przedłużeniu jego umowy.

Kontrakt francuskiego napastnika był ważny do 30 czerwca, ale mógł zostać przedłużony o kolejne 12 miesięcy. Londyński klub potwierdził, że doszło do tego już w kwietniu.

W ostatnim czasie media rozpisywały się na temat odejścia Girouda z Chelsea. Część z nich sugerowała, że dogadał się on już nawet z Milanem. Opuszczenia Stamford Bridge przez 34-latka dalej nie można wykluczyć (być może przedłużenie kontraktu miało na celu uzyskanie na transferze kwoty odstępnego), choć póki co nie pojawiają się żadne konkretne informacje na ten temat.

Giroud zanotował w ostatnim sezonie 31 występów. Zdobył w nich 11 bramek, w tym sześć w samej Lidze Mistrzów (cztery w grupowym starciu z Sevillą). Na boisku spędził łącznie 1200 minut, co oznacza, że trafiał do siatki co nieco ponad 100 minut.

Wcześniej Chelsea poinformowała o przedłużeniu kontraktów z Thomasem Tuchelem oraz Thiago Silvą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy