Chiesa do Premier League?!

Chiesa do Premier League?! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Goal.com

Federico Chiesa nie może narzekać na brak zainteresowania. Chcą go bowiem Arsenal, Tottenham, Manchester United i Chelsea.

Pomimo tego, że europejskie rozgrywki dopiero będą budzić się z marazmu, spowodowanego pandemią koronawirusa, to nie milkną plotki na temat letnich wzmocnień. Łakomym kąskiem na rynku może być osoba Federico Chiesy.

W ostatnim czasie mówi się bardzo dużo o jego ewentualnym transferze do Premier League. Zdaniem mediów zainteresowane nim mają być takie kluby jak Arsenal, Tottenham, Manchester United i Chelsea.

O komentarz w sprawie poproszony został dyrektor sportowy Fiorentiny, Joe Barone.

- Na razie nie chcę zbyt bardzo spekulować, ponieważ fakty są takie, że Chiesa jest zawodnikiem Fiorentiny. Nie zmienia to jednak faktu, że do naszych drzwi pukają kluby z Anglii, które chciałyby go mieć u siebie. Zobaczymy, co się wydarzy. W tej chwili chcemy dokończyć sezon i tylko na tym się koncentrujemy - przyznał.

Poza klubami z Premie League skrzydłowego w swoim składzie widziałyby też Inter Mediolan i Juventus.

22-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 26 meczów. W tym czasie strzelił siedem goli i zanotował pięć asyst.

Umowa wiąże go z ekipą zlokalizowaną we Florencji do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy