Christian Eriksen odzyskał przytomność

Christian Eriksen odzyskał przytomność
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kicker I DR1 I Twitter

Christian Eriksen odzyskał przytomność - wynika z doniesień duńskich mediów i zdjęcia, które pojawiło się w mediach społecznościowych.

W sieci ukazało się zdjęcie, na którym znoszony z murawy reprezentant Danii ma uniesioną głowę i założoną maskę tlenową. Jest to zbieżne z wcześniejszymi doniesieniami telewizji DR1 sugerującymi, że u Eriksena przywrócono funkcje życiowe.

Dziennikarze „Kickera” napisali, że ratujący życie 29-letniego ofensywnego pomocnika lekarz w pewnym momencie miał pokazać uniesiony w górę kciuk.

Telewizja DR1 potwierdza, że Eriksen żyje i jego stan jest stabilny. Piłkarz miał zawał serca.

Eriksen został zabrany do szpitala.

Spiker pracujący przy meczu EURO 2020 pomiędzy Danią a Finlandią zaleca na razie kibicom pozostanie na trybunach.

Decyzja dotycząca kontynuowania spotkania w Kopenhadze ma zostać podjęta o 19:45.

AKTUALIZACJA: Odzyskanie przytomności przez Eriksena potwierdziła duńska federacja.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy