Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka

Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka fot. Maffia / UK Sports Pics / SIPA / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: DBU I Christian Eriksen

Christian Eriksen został dzisiaj wypisany ze szpitala - poinformowała duńska federacja.

„Christian pomyślnie przeszedł zabieg i został dzisiaj zwolniony z Rigshospitalet. Odwiedził także reprezentację w Helsingør i stamtąd pojedzie do domu, gdzie będzie spędzać czas z rodziną” - czytamy w komunikacie. Jeśli chodzi o sam zabieg, Duńczykowi wszczepiono kardiowerter-defibrylator (ICD).

Do kibiców postanowił zwrócić się również sam Eriksen.

„Dziękuję za ogromną liczbę pozdrowień - niesamowicie było to zobaczyć i poczuć. Operacja przebiegła zgodnie z planem i jak na zaistniałe okoliczności, radzę sobie dobrze. Wspaniale było zobaczyć chłopaków po fantastycznym meczu, który rozegrali zeszłego wieczora. Chyba nie muszę mówić, że w poniedziałek będę kibicował im w spotkaniu z Rosją” - napisał.

Po dwóch kolejkach fazy grupowej EURO 2020 Duńczycy nie mają na koncie ani jednego punktu. Poniedziałkowe starcie z Rosją rozpocznie się o 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy